Bądźcie szczęśliwi.


Moim zdaniem / czwartek, Grudzień 21st, 2017

   Moje dwa wpisy uleciały gdzieś w kosmos, ale przyszedł czas na podsumowanie mojego Blogmasa. Nie uda mi się zamieścić kolejnych wpisów, dlatego zrobię to już teraz. Z załażenia miało wyjść 24 wpisy, dokładnie tyle ile jest dni od 1 grudnia do Wigilii. W praktyce wyszło 10 + 2 posty widmo, które były i już ich nie ma. Czy żałuję? Może żałuję, że nie udało mi się wypełnić zamierzenia do końca, ale z drugiej strony i tak jest mocny progres.

   W grudniu napisałam 12 wpisów, to prawie tyle ile napisałam od września do listopada, a także dokładnie tyle samo ile było ich łącznie od stycznia do marca. W tym roku mocno się leniłam, ale to jeszcze nie czas na podsumowania. Na to jeszcze przyjdzie pora.

 

Tymczasem, chciałabym skorzystać z okazji i życzyć Wam wszystkim i każdemu z osobna, tyle szczęścia i radości ile jest gwiazd na niebie.

Spokoju na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia.

Rodzinnej i ciepłej atmosfery przy Wigilijnym stole i spełnienia najskrytszych marzeń.

I radości z obdarowywanie bliskich prezentami, bo musicie pamiętać, że dawanie sprawia o wiele więcej frajdy, niż otrzymywanie.

 

A tym, którzy mnie nie mają jeszcze dosyć, a chcieliby zobaczyć co się u nas dzieje, zapraszam na instagram. Tam od jutra będzie się działo:)

(Visited 52 times, 1 visits today)

One Reply to “Bądźcie szczęśliwi.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.