Obrączki- inspiracje ślubne.

Obrączki- inspiracje ślubne.

19 marca 2014 29 przez Anna

        Wiecie ile jest tego dziadostwa w sieci? Normalnie przeraziłam się gdy zobaczyłam, tysiące stron z biżuterią ślubną. Jak tu wybrać coś dla nas? Inaczej, jak wybrać coś co spodoba się i jemu i mnie? Jak się nie wie czego się chce, to powinno się wybrać najprostszy model i mieć święty spokój, ale pozostaje jeszcze pytanie z czego te obrączki.

           Gdyby złoto nie było żółte… Ale to tańsze złoto jest żółte, a poza tym wcale takie tanie nie jest, a to ładniejsze złoto przeraża mnie cenowo. No z całym szacunkiem dla instytucji małżeńskiej, ale białe złoto nie sprawi iż mój związek będzie trwały więc ze względu na cenę musi odpaść. Jestem skąpiradłem nie dam 2 tysięcy na jakieś dwa kółka, które maja być tylko i wyłącznie symbolem, bo reszta będzie w naszych sercach. Kupujemy srebrne obrączki, może z dodatkiem złota, może zupełnie srebrne. Nie wiem. Nie potrafię się zdecydować, zbyt duży jest wybór, a ja chciałabym mieć ten zakup z głowy, dla tego niech chłop wybiera. A co mi tam.

1. 2. 3.

Zdjęcia pochodzą z aukcji użytkowników allegro: fenix-jubiler i amberif61

4. 5.

Zdjęcia pochodzą z aukcji użytkowników allegro www_i-jubiler_pl, fenix-jubiler i TIARAjubiler

 

        Druga kwestia to grawer. Do pewnego momentu byłam przekonana, że go nie chcę. To moje przekonanie było tak silne jak chęć wystąpienia w krótkiej sukience, które obecnie jest zachwiane po jednej przymiarce. Czyli takie silne znowu nie było.  Będzie grawer, na pewno data ślubu i coś jeszcze. W tym moim planowaniu wychodzi moja zmienność. Niby jestem czegoś pewna na 100% a w trakcie okazuje się, że jednak zmienić muszę wszystko. Albo nie tyle muszę co chcę.