Jak poderwać matkę z dzieckiem?

Jak poderwać matkę z dzieckiem?

28 kwietnia 2016 5 przez Anna

    Nie wiem czy ta osoba, która wpisała w wyszukiwarkę frazę ” jak poderwać matkę z dzieckiem” znalazła odpowiedź na swoje pytanie. Śmiem wątpić, dlatego z szacunku dla czytelników jestem zmuszona wyjaśnić, jak  można poderwać matkę z dzieckiem.

painting-1242867_1920

Jak poderwać matkę z dzieckiem?

  1. Zaprzyjaźnij się z jej dzieckiem. Widzisz ją jak bawi się na placu zabaw z dzieckiem? Dyskretnie zacznij się bawić z jej pociechą, tylko uważaj, nie bądź nachalny, bo uzna Cię za pedofila. Nie od dziś wiadomo, że do serca kobiety trafia się przez uśmiech jej dziecka.
  2. Pożycz dziecko od siostry. Twoja siostra ma niemowlę lub przedszkolaka? Z pewnością nie ma zbyt wiele czasu dla siebie i proponując jej opiekę nad dzieckiem, sprawisz jej ogromną radość. Ona się ucieszy, a tu urośniesz w oczach kobiety marzeń, bo potrafisz zajmować się dziećmi. Oczywiście ta wybranka, powinna Cię spotkać na spacerze, lub placu zabaw inaczej wrażenia nie zrobisz.
  3. Zachwycaj się dzieckiem. Stojąc w kolejce, możesz mimochodem zachwycić się uroczym dzieckiem, a gdy delikwent jest większy, to skomentuj jego wzorowe zachowanie. Jeśli dokazuje powiedz, że jest o niebo grzeczniejszy niż rozpuszczone dzieci brata. Przedszkolakowi możesz kupić lizaka i zapytać jego mamy, czy możesz mu go dać.
  4. Praw komplementy. ” Och jak ładnie wygląda siostra opiekująca się młodszym rodzeństwem.” Komplement musi być przemyślany, bo nie trudno wymyślić coś, co zrani zdobywaną kobietę.
  5. Bądź złotą rączką. Masz w swoim otoczeniu samotna mamę? Prędzej czy później może się zdarzyć awaria z którą samodzielna kobieta, mimo szczerych chęci nie da rady sobie poradzić. Twoja pomoc z zapchana rurą, czy z cieknącym kaloryferem będzie nieoceniona i zyskasz podziw sąsiadki.
  6. Przeczytaj poradniki o wychowaniu dzieci. Jej syn rzuca się w sklepie na ziemię, a ona nie wie co zrobić i najwyraźniej  jest zrozpaczona? W takiej sytuacji możesz ją pocieszyć i wydeklamować jedna ze złotych rad, którą przeczytałeś w książce. Nawet jeśli ona już ją wypróbowała, będzie wdzięczna za wsparcie i już początek rozmowy macie za sobą.
  7. Zaproś ją na spotkanie. Ale wcześniej zapytaj czy zabierze ze sobą dziecko, czy może wyjdziecie gdzieś sami. Jeśli nie ma z kim zostawić potomka, będzie zadowolona, że obcy facet akceptuje jej dziecko do tego stopnia, że nie przeszkadza mu jego obecność.
  8. Myj się i dbaj o porządek. Brudas nie spodoba się nie tylko matce z dzieckiem, ale i wolnej. Matka niezadbanego faceta przekalkuluje na smród w domu, dodatkowy syf i problem, a przecież ma już jedno lub kilka stworzeń brudzących.

Mam nadzieję, że tych 8 punktów otworzy Ci drogę do serca matki. Bo mimo, że matka to przede wszystkim kobieta, to jednak w głównej mierze przy doborze partnera sugeruje się reakcją dziecka.

 

Polecam