Są takie okazje, które chcemy uczcić szczególnie. Okrągłe urodziny, rocznica ślubu, rocznica związku, dzień kobiet, walentynki. Celebracja tych świąt każdego roku może przysporzyć kłopotu. Nie każdy chce otrzymywać płyny do kąpieli z każdej możliwej okazji. A uwierzcie, są takie osoby, w tym moja mama. Raz takiego płynu nie dostała i ...

Są takie okazje, które chcemy uczcić szczególnie. Okrągłe urodziny, rocznica ślubu, rocznica związku, dzień kobiet, walentynki. Celebracja tych świąt każdego roku może przysporzyć kłopotu. Nie każdy chce otrzymywać płyny do kąpieli z każdej możliwej okazji. A uwierzcie, są takie osoby, w tym moja mama. Raz takiego płynu nie dostała i zonk. Bo gdzie jest jej płyn do kąpieli? Oczywiście wspominam o tym w formie żartobliwej anegdoty, bo od jakiegoś czasu płyn do kąpieli był jednym ze składowych prezentu dla niej. Nie z braku pomysłu, ale z chęci spełnienia oczekiwań.


Jednak nie zawsze chcemy obdarowywać bliskich tym samym. Czasem nadarza się taka okazja, że marzymy o tym, aby podarować drugiej osobie coś wyjątkowego. Coś, co ją zaskoczy, zadowoli i sprawi, że podarunek wyryje się w jej pamięci na długi czas.


Prezent na 50-te urodziny.


Ostatnio zastanawiałam się nad prezentem urodzinowym dla mojej mamy. Chciałam w miarę możliwości spełnić jej marzenie. Albo przynajmniej wymyślić coś, co ją zaskoczy. Gdy zaczęłam analizować, stwierdziłam, że zaskoczyć mogę ją tylko wtedy, gdy kupię dla niej skok na bungy. A to nie wchodziło w grę. Jestem przekonana, że nie darowałoby mi takiej adrenaliny. Wybór padł na coś spokojniejszego, co w żaden sposób nie byłoby w stanie doprowadzić mojej rodzicielki do palpitacji serca.


Piszę o tym dlatego, że zakup prezentu, nie jest łatwą sprawą. Tym bardziej, jeśli chcemy być oryginalni. Z tego względu planując prezent dla mojego taty (3 lata temu), skorzystałam z portalu Prezent Marzeń i pomysłów, jakie on oferował. Byłam i nadal jestem zachwycona dopasowaniem pomysłów, ich mnogością i oryginalnością do profilu danej osoby, a w szczególności miejsca jej zamieszkania.


Jak wybrać prezent?


Wystarczy znać osobę, którą chcemy obdarować. Jeśli jest aktywna i zwariowana, świetną opcją będą wszelkiego rodzaju skoki na bungee, ścianki wspinaczkowe, loty paralotnią, skoki ze spadochronem. Wiadomo, wszystko zależy od osobowości.


Dla tych spokojniejszych również znajdą się wspaniałe pomysły jak na przykład masaże, weekendy w SPA, kolacja dla dwojga lub gift card na określoną kwotę. Umożliwia ona wybór wymarzonej usługi.


Taki voucher świetnie sprawdzi się również jako prezent dla nowożeńców!


Najlepsze w tym wszystkim jest to, że możemy wybrać dogodną lokalizację i to właśnie w niej szukać odpowiednich usług. Do tego kupując prezent, nie musimy wychodzić z domu, odbierając go również, bo vouchery dostarczane są przez firmę kurierską i to błyskawicznie. 3 lata temu czekałam na przesyłkę 2 dni, a w tym roku kurier zawitał do mnie już następnego dnia. Czyli opcja jest wspaniała, dla osób czekających na ostatnią chwilę, choć nie radziłabym tego testować. Lepiej kupić prezent wcześniej i nie martwić się czy faktycznie dojdzie na czas.


Spełnię swoje marzenie.


Gdy odezwała się do mnie Pani Justyna, proponując współpracę, bardzo się ucieszyłam. Najpierw myślałam o osobach, które mogłabym obdarować, jednak po chwili postanowiłam zrobić prezent sobie i mojej rodzinie.
Mam nadzieję, że w niedługim czasie, na blogu pojawi się kolejny wpis, który stanie się relacją z dnia spędzonego na doskonałej zabawie w nieco osobliwych i tajemniczych okolicznościach. Bo tak jak mówiłam, wybór prezentu, nawet tego dla samego siebie, wcale nie musi być banalny.

A żeby nie zsadzić wszystkiego już dziś. Pozwolę wam się domyślać, z jakiej atrakcji skorzystamy. Jeśli macie jakieś typy, napiszcie je w komentarzu poniżej.