Nie wiem czy pamiętacie, niedawno pisałam post jak robić zakupy (klik). Napisałam, żeby unikać promocji w sklepach spożywczych i powinnam napisać, że wyłącznie w takich sklepach o ile oczywiście jesteście na diecie. Jednak niższe ceny za inne zakupy są jak najbardziej dozwolone, a nawet pożądane. No bo kto z nas nie lubi płacić mniej, za artykuły gospodarstwa domowego, bieliznę, ubrania, zabawki dla dziecka, artykuły higieniczne?

promo szop

        Oglądałam kiedyś amerykański program „Łowcy promocji”, ludzie miesiącami wycinali kupony z gazetek i dzięki nim oszczędzali krocie, na zaopatrzeniu własnego domu. Jednak to wszystko wymaga sporego samozaparcia, ogromnej ilości czasu i włożonej w wyszukiwanie i wycinanie kuponów energii. Jeśli komuś to odpowiada, to pozostaje mi tylko podziw. Ja jednak nie potrafiłabym tak skrupulatnie bazować na kuponach, a przynajmniej nie w takiej formie. Jednak da się inaczej, można korzystać z promocji praktycznie nie wychodząc z domu, robiąc zakupy przez internet. Nie raz i nie dwa spotkaliśmy się z promocjami w naszych ulubionych sklepach internetowych, i księgarniach, dzięki czemu zakupy okazywały się tańsze niż w sklepach stacjonarnych danej sieci. I wszystko byłoby wspaniale gdyby większość z tych promocji nie przechodziła nam koło nosa. No bo przecież nie zawsze orientujemy się w porę, że nasz sklep ma obecnie -25% zniżki na spodnie, a jakieś dżinsy przydałyby się do zasilenia garderoby. W gruncie rzeczy promocja przechodzi nam koło nosa, bo dowiadujemy się o niej 2 dni po fakcie i wydajemy na zakup naszych spodni więcej niż wydalibyśmy 2 dni wcześniej. A jakby tak dostawać informacje o aktualnych promocjach, albo tez o bonach rabatowych? Zbyt piękne żeby było prawdziwe? Nie koniecznie, do tego nie trzeba zapisywać się do każdego ze sklepów internetowych, aby otrzymywać ich newsletter. Osobiście pewnie przy piątym sklepie dałabym za wygraną i miałabym dość, albo pominęłabym jakiś sklep, który lubię, a który akurat ma dobrą ofertę. Jednak są miejsca w sieci dla osób takich jak ja. Troszkę skąpych, troszkę leniwych i troszkę zapominalskich. Jednym z takich miejsc jest Promo Szop, w którym są najpotrzebniejsze informacje dotyczące promocji w niemal każdym z popularnych sklepów, do tego na stronie można znaleźć również kody rabatowe. Wszystko w jednym miejscu, wszystko pod ręką, dodatkowo można zapisać się do jednego jedynego newslettera, dzięki któremu najważniejsze promocje same pojawią się w naszej skrzynce pocztowej.

        W przyrodzie nie ma nic za darmo, zawsze tak twierdziłam i  najnormalniej w świecie się pomyliłam.  Promo Szop jest darmowy, nie trzeba dokonywać żadnej rejestracji, nie trzeba płacić za informacje dotyczące promocji, ani za kody rabatowe. Po prostu wpisujemy jedynie nasz adres mailowy, potwierdzamy chęć skorzystania z newslettera i z przyjemnością korzystamy, oszczędzając przy tym cenny czas, lub sami śledzimy informacje o aktualnych promocjach. W końcu wszystkie sklepy i promocje mamy zgromadzone w jednym miejscu. A zaoszczędzone chwile, które musielibyśmy spędzić na godzinnych poszukiwaniach najkorzystniejszej oferty, możemy spożytkować na zabawę z dziećmi lub aktywność fizyczną. Zdecydowanie jedna z bardziej kuszących propozycji, dla łowców tańszych zakupów.