Angielski od Czu Czu.

Angielski od Czu Czu.

19 września 2013 5 przez Anna

Firmę Czu Czu darzę ogromnym uczuciem. Odkąd pierwszy raz spotkałam sie z ich pomocami naukowymi przygotowanymi specjalnie dla najmłodszych, uznałam że są świetne i warto przeznaczać na nie swoje pieniądze. Akurat angielski, wygrałam w konkursie, jednak już od dawna zastanawiałam się nad jego zakupem.

cz1

 

    Angielski z Czu Czu to zbiór kartoników z rożnymi nazwami. Kartoniki spięte są w rogu, dzięki czemu podczas nauki nie mamy efektu konfetti. Kartoniki mają kolorowy dizajn i sa niezwykle zachęcające dla małych dzieci.  Jak to bywa z rzeczami z tej firmy. Nic nie może się marnować dla tego też, każda strona zapełniona jest cudownymi obrazkami i nazwami angielskimi.

cz2

    A teraz przybliżenie na pierwszą stronę.  Jeśli ktoś szuka sposobu na to aby dziecko uczyło się samo języka, to niestety nie powinien kupować Angielskiego w tej wersji. Jak wiadomo niewiele maluszków wieku 4 lat potrafi samodzielnie czytać, a tym bardziej wymawiać poprawnie obcojęzyczne wyrazy. Dla tego też rodzice, lub opiekunowie są niezbędni.

cz3

   Nuda? Nie w ty wypadku. Z taką wersją języka angielskiego nie da się nudzić. Dziecko z pasją będzie powtarzać poznane już słowa jak i z zapałem będzie poznawać kolejne nowe zagadnienia.

cz4

Koszt takiego egzemplarza w zwykłym sklepie to około 20 zł, osobiście uważam że warto dokonać zakupu.

Polecam