„Co dzieje się w mojej głowie”

„Co dzieje się w mojej głowie”

10 października 2014 3 przez Anna

Czytanka na wieczór, trochę nietypowa bo zupełnie naukowa, ale zyskała aprobatę dziecka, więc chwalę się nią z chęcią, licząc na to, że komuś może się przydać.

” Co dzieje się w mojej głowie”, to świetnie zilustrowana książka, która opisuje mechanizmy zachodzące w mózgu. Zaczyna się niezbyt ciekawie, ale gdy tylko dziecko otwiera książkę, zaczyna piać z zachwytu, bo oprócz suchych informacji, które tak właściwie nie są takie suche, bo podane zostały w dość niestandardowy sposób, znajduje skrytki w których znajdują się ciekawostki.

Te skrytki pod którymi kryją się niejednokrotnie bardzo ważne informacje, są niewątpliwie największą atrakcją. Które dziecko nie lubi odkrywać nowych, niezbadanych płaszczyzn, dostępnych tylko dla niego?

TOM_5860

TOM_5861

TOM_5862

TOM_5864

Przyjemne z  pożytecznym. Tak właśnie można określić wiedzę jaka znajduje się w tej dziecięcej encyklopedii, podana w sposób ciekawy i przyjemny dla oczu najmłodszych. Książka jest trwała, ma twardą oprawę i twarde kartki, co sprawia, że maluchy z powodzeniem również będą mogły z niej korzystać bez obawy, że ją zniszczą:).

Polecam