Recenzje

Kuchnia Malucha- Dorota Szymańska

Dorot Szymańska– dietetyk kliniczny, inżynier technologii żywności. Współzałożycielka Centrum Diagnozy Zaburzeń Karmienia i Jedzenia u Dzieci „Brzuszek” w Bielsku- Białej. Organizuje wykłady i warsztaty dla dzieci o tematyce dotyczącej prawidłowego odżywiania z dostosowaniem do wieku.


O poradniku.


„Kuchnia malucha” to profesjonalnie przygotowany poradnik w zakresie dietetyki dzieci do 3 roku życia. Zawarte są w nim odpowiedzi na wszystkie możliwe pytania, które spędzają sen z powiek rodzicom, którzy stoją przed niełatwym zadaniem, jakim jest prawidłowe rozszerzanie diety własnego dziecka.


Sama stoję przed tym wyzwaniem i wiem, że z tą książką będzie mi zdecydowanie łatwiej nie tylko z tego względu, że zawarta jest ogromna ilość przepisów, które łatwo i przyjemnie pomogą rozszerzyć dietę maluszka, ale też ze względu na ogromną ilość wiedzy, którą autorka zebrała w swojej książce.


Poradnik został zaprojektowany w bardzo przyjazny sposób, który ułatwi każdemu rodzicowi przygotowywanie posiłków. Każde danie opatrzone jest ikonkami, które informują czy dana potrawa może zostać zamrożona, ile porcji powstaje z danych produktów, czy są to potrawy bez glutenu, mleka krowiego, a nawet vege.


Dla kogo?


Poradnik Doroty Szymańskiej jest przede wszystkim dla dzieci. Bo to one są adresatami tej książki. Oczywiście mam świadomość, że żadne dziecko do lat trzech nie jest w stanie z niego skorzystać, ale to w trosce o takie właśnie dzieci, powstał ten poradnik. To kompendium wiedzy, które powinno stać na półce każdego rodzica, niezależnie do tego, czy miał już wcześniej doświadczenie w rozszerzaniu diety u dzieci. Nawet wtedy, będziecie w stanie odkryć coś, o czym nie mieliście bladego pojęcia. Ja znalazłam wiele ciekawych informacji, o których wcześniej nie miałam pojęcia.O KSIĄŻCE:
Oprawa: Twarda
Wydawnictwo: Dragon
Autor: Dorota Szymańska
Ilość stron: 160
Serdecznie dziękuję za możliwość recenzji wydawnictwu Dragon.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.