Przez BARTKA – On jest temu winien.

Przez BARTKA – On jest temu winien.

28 maja 2014 8 przez Anna

        W internecie aż huczy, a wszystko przez to, że marka BARTEK rozpoczęła nową kampanię. Świeższy i cieplejszy wizerunek, to  na pierwszy rzut oka widać w samych viralach reklamowych jakie pojawiają się w internecie, ale jest coś jeszcze, coś co zdecydowanie zachęca do samych produktów.

         Bartek to jakość, z obuwiem tej firmy miałam do czynienia już nie raz, dla tego piszę o tym z pełną odpowiedzialnością. Starannie wykonane buty, dobrze wyprofilowana wkładka, wyższy stan buciki trzymający kostkę- na tym zależało mi kiedyś i wtedy nie zawiodłam się.  Dla tego też z ciekawością podeszłam do obecnej kampanii. Bo czy trzeba czegoś więcej niż dobra jakość? Teoretycznie można odpowiedzieć przecząco, ale można też w obuwiu dopatrzeć się głębszego przesłania. Tak buciki mogą mieć swoje przesłanie i widzimy je gdy kobieta znajduje dziecięce buciki pozostawione przez jej męża. Czy w takich sytuacjach potrzebne są słowa? Są takie momenty w życiu każdego z nas w których mnogie zdania są zbędne, wystarczą tylko gest, drobne przedmioty, przesłania nadające szarej codzienności smaku i koloru, tym właśnie stają się buty BARTEK, w pierwszych dwóch częściach reklamy, które możecie obejrzeć na http://przezbartka.pl/ .

   http://4.bp.blogspot.com/-B6UI-topDQc/U4I6ZRdL8PI/AAAAAAAAFhk/rhPpPfmBtvo/s1600/Bartek+Reklama+931.jpg

ON jest temu winien!

         Pamiętacie jak kiedyś pisałam o blogopylnych ? Gdzie się nie ruszyłam, tam pojawiały się wieści o powiększeniu rodzin. Uznałam to za małą epidemię. Od tamtej pory brzuszki wyszły z cyberprzestrzeni i na ulicach pokazały się panie z brzuszkami. Teraz już w końcu wiem czemu! To przez BARTKA i jego linię dziecięcą. No bo któż nie chciałby ich mieć? Te małe słodkie buciki rozczulają nawet mnie, aż czasem chciałoby się  bezkarnie kupić  choć jedną malusieńką parę i móc nacieszyć nią oczy.

 

         A na koniec garść dobrych informacji, do obiegu mają wejść Bartki dla dorosłych. Chciałoby się napisać „Nareszcie”, bo niestety obecnie oferta marki jest skierowana wyłącznie do dzieci . Ale jest nadzieja, jest światełko w tunelu i mam nadzieję, że pojawią się w ciągu najbliższych lat. Bo nie tylko najmłodsi potrzebują dobrego obuwia:)

Wyświetlanie 44064_od_239,90..jpg

Wyświetlanie 46674_49674_J31_od 159,90.jpg

 

* Wpis został wykonany w ramach współpracy z marką.

Polecam