O Blogu

O Blogu

Najpierw była ciemność… Potem stała się jasność.  A tak na prawdę to założyłam bloga: herbata-ze-szklanki.blogspot.com po około dwóch latach wykupiłam własną domenę i działałam na www.herbata-ze-szklanki.pl.

Bloga na Blogspocie rozpoczął swoją działaność w listopadzie 2011 r,. Był to któryś z kolei blog jaki miałam przyjemność założyć. Wróżyłam mu maksymalnie 3 miesiące życia, a jednak przetrwał o wiele dłużej. 6 listopada 2012 r, blog świętował pierwszą rocznicę założenia, doczekał się stałych czytelników i  160 obserwatorów na bloggerze, a także 100 fanów na FB. Od tamtej pory, w mojej głowie zaczęła się tlić myśl, o własnej domenie. Na początku lutego 2013 r, Herbatka została przeniesiona z platformy blogspotowej pod własny adres.

Po 6 latach blogowania, herbatka przekształciła się w www.avka.pl. Skąd ta zmiana? Z potrzeby zrobienia czegoś na nowo. Nie odcinam się od tego co było, ale dorastam. A wraz ze mną dorasta i zmienia się blog. Można powiedzieć, że Avka to takie przejście z okresu nastoletniego w dorosłość. Mam  nadzieję, że Wam się spodoba.

Tematyka

Tematem przewodni bloga jest macierzyństwo. Uznałam, że macierzyństwo nie opiera się tylko i wyłącznie na zabawach z dzieckiem, próbach zrozumienia go, ale również na samorealizacji. W nasze codzienne życie, zaczęłam wplatać elementy diety, powstała zakładka Healthy Lifestyle. To właśnie w tej zakładce znaleźć można dietetyczne przepisy, opisy ćwiczeń i całą moją walkę ze zbędnymi kilogramami.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.