Boże Narodzenie tuż, tuż. Zakupy świąteczne przeważnie zostawiane są na ostatnią chwilę, jednak czasu coraz mniej, a każda kobieta chciałaby dostać coś wyjątkowego. Osobiście marzę o tym, aby choć raz mój prywatny mężczyzna nie pytał mnie ” Co Ci kupić?”. Chciałabym aby sam się trochę wysilił i spróbował mi dogodzić. A przecież nie trzeba wiele, aby sprawić komuś radość, choć może ciężej jest gdy z daną osobą się mieszka? Tak czy inaczej, dziś post dla panów, którzy mają problem z zakupami i nie zdają sobie sprawy z tego, że pewnych rzeczy kobieta nigdy nie będzie miała wystarczająco dużo. Baaa, zawsze będzie ich za mało. Tylko jak znaleźć coś dla wymagającej kobiety? Ja inspiracji szukałam w prezenty dla dziewczyny lub żony , może i Wy znajdziecie tam coś dla własnych kobiet?

1.Tulipany

   Każda kobieta kocha kwiaty, a gdyby jeszcze dostała takie, które nigdy nie więdną? W przyszłym roku mamy w planach remont salonu. Zdecydowanie, takie tulipany ożywiłyby mój wymarzony stolik kawowy. Do tego, zawsze mogłabym je wyprać i nigdy nie straciłyby kolorów.

 

2. Pierścionek.

 Biżuteria… jej nigdy nie będzie za wiele. Wiem to ja, wie to Twoja kobieta i połowa tego globu również zdaje sobie z tego sprawę. Jako miłośniczka srebra, zieleni i czerni wybrałabym taki okaz. Można powiedzieć, że o nim marzę odkąd pamiętam, choć dopiero niedawno natrafiłam na ten idealny egzemplarz.

 

3. Tabliczka

 Ostatnio zakochałam się w tablicach wszelkiego rodzaju. A największym zainteresowaniem cieszą się tablice, pokryte czarną farbą tablicową. Można nią pomalować każdą powierzchnię i  tworzyć listę zakupów, a może nawet listę rzeczy do zrobienia. Albo cofnąć się do dziecięcych lat i pozostawić żonie/ mężowi super ważne wiadomości, tajnym kodem?

 

4. Stolik kawowy.

 Myślałam o takiej ławie wykonanej z palety, tworząc w głowie wystrój naszego salonu, jednak bardziej pasuje mi ona do werandy. Oczywiście werandy prawdziwej nie mam bo i domu brak, ale taki stolik, przyjęłabym z otwartymi rękami.

5. Podkładki pod szklankę

 No nudna jestem z tą farbą tablicową, ale co ja poradzę, że wszystko co jest z nią związane, tak ogromnie mi się podoba? Tym razem podkładki pod kubki, na których można wpisać to, co aktualnie się czuje. Żona cię wnerwia? Napisz jej to, ale lepiej będzie jeśli skupisz się na pozytywnych odczuciach:).

6. Poszewki na poduszki.

  Trochę przejedzony wzór, ale mnie się podoba. Ma to coś, no i jakby od razu kubeczki były pod te poszewki, to już w ogóle wszyscy byliby zadowoleni. A przynajmniej ta obdarowana żona:).

7. Kolczyki

  Tu sprawa się komplikuje, bo nie każda kobieta lubi długie kolczyki. Ja akurat je uwielbiam, ale robiąc prezent dla żony, trzeba uwzględnić jej upodobania. Ostatnio ma słabość do niebieskiego, a w połączeniu z czarnym? Z takich kolczyków cieszyłabym się z całą pewnością.

8. Zegarek.

 W erze telefonów trochę zapomniane urządzenie, ale jeśli chodzi o element stylizacji, może stworzyć niepowtarzalne wrażenie i dodać jej pazura. Uwielbiam zegarki i szczerze mówiąc uważam, że mam ich wciąż za mało, ale traktuje je bardziej jak biżuterię ozdobną. I pewnie większość kobiet ma obecnie podobnie.

9.Torba na zakupy

Mówcie co chcecie, ja zawsze mam z tym problem. Robię listy zakupów, które wiecznie gdzieś gubię, albo zostawiam w domu. Wychodzę po masło, a kupuje chleb, cukier, jajka, zapominając o tym, po co przyszłam.

10. Sukienka.

https://dawandaimages.s3.amazonaws.com/Product2/34761/34761337/product_l/1346585144-480.jpg

Święta to niepowtarzalna okazja, aby kupić drugiej połówce to w czym zawsze chcieliśmy ją zobaczyć. Coś w co ona sama chciała się ubrać, ale może bala się  spróbować. Dla kobiety, która lubi sportowe rzeczy, kupiłabym coś bardziej eleganckiego, ale trzeba uważać, żeby nie przesadzić. Bo zbyt duże przegięcie, zaowocuje w płacze i niezadowolenie.

 

 

 

 

 

 

 

     Naprawdę nie trzeba wiele, aby zadowolić kobietę:). Wręcz przeciwnie. Niejednokrotnie wystarczy własna inwencja i czas, poświęcony na to, aby znaleźć coś właściwego dla ukochanej, coś co nie będzie mydłem i dezodorantem.  Najważniejsze są chęci i pamięć o drugiej osobie, a czasem miło jest dostać niespodziankę, której jeszcze nigdy wcześniej się nie otrzymało.  Znając zainteresowania i upodobania partnerki, można również znaleźć coś ciekawego. Coś, co sprawi jej radość, a Tobie  da satysfakcję z obserwowania jej reakcji:).

 

*Post powstał w ramach współpracy ze sklepem DaWanda.
**Wszystkie zdjęcia zostały pobrane ze strony http://pl.dawanda.com/