Ostatni rok przed wstąpieniem w szeregi nastolatków. Sama nie wiem, kiedy to minęło. Gdy Kacper był mały, czas strasznie mi się dłużył. Odkąd poszedł do przedszkola, a później do szkoły, czas zaczął galopować.

Ostatni rok przed wstąpieniem w szeregi nastolatków. Sama nie wiem, kiedy to minęło. Gdy Kacper był mały, czas strasznie mi się dłużył. Odkąd poszedł do przedszkola, a później do szkoły, czas zaczął galopować. Sama nie wiem, gdzie umknęło mi te 10 lat. Najzabawniejsze jest to, że co roku wydaje mi się, że kolejne dni mijają szybciej niż poprzednie.


Czym charakteryzuje się mój prawie nastolatek?


Ciągle szlifuje swoją pasję, jaką jest piłka nożna. Niezmiennie od kilku lat gra na pozycji bramkarza i uważam, że dobrze mu idzie.


Marzy o tym, żeby zostać e-sportowcem. Kiedyś myślałam, że chodzi mu o zostanie sławnym piłkarzem, teraz wiem, że e-sport to zarabianie na grze w gry komputerowe. Co prawa nie tego się spodziewałam, ale takie marzenia ma aktualnie.


Jego największym wrogiem jest… działka. Pociesza mnie to, że w jego wieku również nie lubiłam prac w ogrodzie. Może mu się kiedyś zmieni.

Ma kilku dobrych kolegów, z którymi świetnie się dogaduje. Co więcej nie stroni od nowych znajomości.I na koniec tabelka.

Rok20182019 
Wzrost150,5156,5
Nr buta3940
Do matki brakuje mu17,5 cm11 cmPrzy tej tendencji wzrostowej, przegoni mnie za 2 lata. 😯