Tak to już 5 lat, odkąd młode pisklę sieje terror i zniszczenie w naszym, dotąd spokojnym i uporządkowanym życiu. Coraz słabiej pamiętam jak to było kiedyś i choć często pisze się nawet zaraz po urodzeniu dziecka, że człowiekowi wydaje się jakby ta mala istota była z nim zawsze, to ja potwierdzam prawdziwość tego zdania. Po tych 5 latach, zupełnie nie pamiętam jak wyglądało moje życie bez niego. Jasne, że jakieś wspomnienia zostają, ale sprowadzam je bardziej do porównań z okresem teraźniejszym. Zadziwia mnie gdy porównuję jego, tego prawdziwego malca ze wspomnieniami z okresu niemowlęcego. Nie raz śpi sobie spokojnie na swoim łóżku, a ja nie mogę się nadziwić, że jest już taki duży, że przekroczył swoimi stopami połowę długości łózka, a kiedyś? Kiedyś zajmował tyle miejsca ile pół jego poduszki, to aż niewiarygodne.

 1

             Właściwie nie wiem czy mogę dokonać jakichkolwiek porównań obecnego Kacpra z tym zaraz po urodzeniu, bo to nie jest już ten noworodek, którego poznałam w sali szpitalnej. To już całkiem duży chłopiec z własnym zdaniem, trochę uparty i głośny, ale ogromnie sympatyczny i ciepły. Inne dziecko, choć to samo.

Aby tradycji stało się za dość, musi być urodzinowa metryczka!

 

2013Dziś
Waga19kg22kg
Wzrost110cm120cm
Nr buta29/3032
Rozmiar ubrań110/116122/128

A teraz urodzinowe zdjęcia, bo impreza była w sobotę:). Dziś w ramach prezentu urodzinowego dzieciak zostanie podkuty w szpitalu i zakontrastowany. To się nazywa, kreatywne spędzanie czasu w dniu urodzin:-p.

2

        Prezenty… Co kupić dziecku, które ma wszystko? ja nie mam pojęcia. W tym roku  straciłam jakikolwiek punkt odniesienia, choć każdy pytał mnie co kupić. Dla Kacpra prezenty mamy już praktycznie od grudnia, bo marzyła mu sie deskorolka, co najciekawsze mimo marzeniowej rotacji pozostała ona niezmienna od września, lub października ubiegłego roku. Czyli niesłychanie długo! Od reszty młody dostał pada do xboxa, aby w końcu mógł zagrać w wyścigi z tatusiem, bo jak twierdzi mama nie umie grać:-p. Dostał ubrania i robota, a za otrzymane od dziadzia pieniążki, kupił sobie buty na trening i tor z hotwheels’a.

34

5

6

7