Współpraca

Współpraca

Gdybym mogła opisać się w jednym zdaniu z pewnością powiedziałabym, że jestem umysłem ścisłym z duszą humanisty. Kocham logiczne zadania i jednocześnie uwielbiam pisać. Bloguję od 6 lat i w ciągu tego czasu, pisanie stało się ważnym elementem w moim życiu. Blog jest dla mnie jak tlen.

Jeśli masz pomysł na ciekawą współpracę lub projekt, który wymaga zaangażowania i profesjonalnego podejścia, to dobrze trafiłeś. Wszak kto jak nie matka, będzie potrafił sprostać nawet najbardziej szalonym wymaganiom?

Oczywiście te mniej szalone pomysły, również przyjmuję ze sporym entuzjazmem i zawsze daję z siebie 100%.

 

Trochę o współpracach.

Do tej pory miałam przyjemność wykonywać teksty sponsorowane, testy produktów, recenzje książek, zabawek i gadżetów sportowych. Uwielbiam kreatywne zadania, dla tego też wyzwania jakie stawiali przede mną reklamodawcy, były dla mnie świetną zabawą i sprawdzeniem samej siebie w nowej roli.

Jeśli doszliście do tego momentu, To serdecznie gratuluję! Teraz przyszedł czas na nagrodę, w postaci kontaktu do mnie. Jeśli chcesz o coś zapytać, coś zaproponować lub zwyczajnie po ludzku napisać HEJ, to pisz na : avka.kontakt@gmail.com lub skorzystaj z formularza kontaktowego, który znajduje się poniżej .


foxyform